facebook
  1. İstanbul İstif Makinaları
  2. Servis Personeli Elektrik / Elektronik

Servis Personeli Elektrik / Elektronik

İstanbul İstif Makinaları

İstanbul İstif Makinaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Servis Personeli Elektrik / Elektronik ilanlarına göz atabilirsiniz.

İstanbul İstif Makinaları Servis Personeli Elektrik / Elektronik ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Servis Personeli Elektrik / Elektronik ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3121494


Kadın veya Erkek 22 - 50 arası No: 3121494 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Servis Personeli Elektrik / Elektronik İstanbul Avrupa Servis Personeli Elektrik / Elektronik İstanbul Servis Personeli Elektrik / Elektronik Elektrik ve Elektronik Teknik Servis Teknik Servis Personeli Otomotiv Elektrik / Elektronik Oto Elektrik Ustası Otomotiv Oto Elektrik Usta Lojistik Elektrik / Elektronik Teknik Servis Personeli Makine Elektrik / Elektronik Teknik Servis Personeli


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

İstanbul İstif Makinaları

Aradığınız "Servis Personeli Elektrik / Elektronik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?