facebook
  1. McDonald's
  2. Servis Ve Mutfak Personeli/ Bostancı ve Caddebostan

Servis Ve Mutfak Personeli/ Bostancı ve Caddebostan

McDonald's

Mcdonald's firmasının aktif ilanlarına veya diğer Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mcdonald's Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2728217


Kadın veya Erkek 18 - 25 arası No: 2728217 Kişi Sayısı: 8 Tam Zamanlı

Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan İstanbul Anadolu Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan İstanbul Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan Restorancılık Perakende Ekip Üyesi


Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

Aradığınız "Servis Ve Mutfak Personeli / Bostancı Ve Caddebostan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?