facebook
  1. Akçarşı Sürücü Kursu
  2. Sürücü Kursu Müdür / Yönetici

Sürücü Kursu Müdür / Yönetici

Akçarşı Sürücü Kursu

Akçarşı Sürücü Kursu firmasının aktif ilanlarına veya diğer Sürücü Kursu Müdür / Yönetici ilanlarına göz atabilirsiniz.

Akçarşı Sürücü Kursu Sürücü Kursu Müdür / Yönetici ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Sürücü Kursu Müdür / Yönetici ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2929200


Erkek 25 - 50 arası No: 2929200 Tam Zamanlı

Sürücü Kursu Müdür / Yönetici İstanbul Avrupa Sürücü Kursu Müdür / Yönetici İstanbul Sürücü Kursu Müdür / Yönetici Eğitim Halkla İlişkiler Müdür


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Akçarşı Sürücü Kursu

Aradığınız "Sürücü Kursu Müdür / Yönetici" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?