facebook
  1. Mng Kargo Ankara Gersan Şb
  2. Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı

Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı

Mng Kargo Ankara Gersan Şb

Mng Kargo Ankara Gersan Şb firmasının aktif ilanlarına veya diğer Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mng Kargo Ankara Gersan Şb Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3075906


Erkek 23 - 40 arası No: 3075906 Tam Zamanlı

3,500 TL

Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı Ankara Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı Kargo Acente Şoför


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Mng Kargo Ankara Gersan Şb

Aradığınız "Sürücü Kurye - Araçlı Dağıtım Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?