facebook
  1. Uss Lojistik
  2. Sürücü Kurye (İstanbul Anadolu Yakası)

Sürücü Kurye (İstanbul Anadolu Yakası)

Uss Lojistik

Kargoculuk sektörüne yeni bir anlayış getiren, insan ve teknolojiyi odağına alan, uzun dönemli eğitim programlarıyla geliştirilen, “Biz” ruhuyla çalışan takım arkadaşlarımız ile sürdürülebilir, mükemmel müşteri deneyimi sağlamak için çalıştığımız ekibin bir parçası olmak istiyorsan, SENİ BEKLİYORUZ!

Başvuru yapacak adaylardan aşağıdaki şartları yerine getirmesini bekliyoruz.

En az lise mezunu,
25-35 yaşları arasında,
Görünüşüne özen gösteren,
Temsil yeteneği güçlü,
Kariyer hedefi plan,
SRC4 ve Psikoteknik belgeleri olan,
Teknolojiye ilgi duyan,
Öğrenmeye ve değişime açık,
Sultanbeyli'ye ulaşım sorunu olmayan.

İŞ TANIMI

Yeni nesil, teknolojinin üst seviyede kullanıldığı depomuzdan kargoları teslim alarak müşterilerimize teslimatını sağlamak ve mükemmel müşteri deneyimi sağlamak.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2919621


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 2919621 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

3,000 TL

Sürücü Kurye (İstanbul Anadolu Yakası) İstanbul Anadolu Sürücü Kurye (İstanbul Anadolu Yakası) İstanbul Sürücü Kurye (İstanbul Anadolu Yakası) Kargo Kurye


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Uss Lojistik

Aradığınız "Sürücü Kurye (İstanbul Anadolu Yakası) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?