1. Plus Plastik Ve Metal
  2. Teknik Bakım Müdürü (Üretim Tesisi)

Teknik Bakım Müdürü (Üretim Tesisi)

Plus Plastik Ve Metal

İstanbul Avrupa - Esenyurt 03-04-2020
Paslanmaz Çelikten Boru Üretimi (Boru Üretim ve kesim makinaları), Plastik Enjeksiyon Üretimi (Plastik enjeksiyon makinaları), Temizlik Mopu ipi üretimi (İp kroşe ve ip çakma makinaları) ve montaj hatlarından (Muhtelif pnömatik montaj aparatları) oluşan entegre üretim tesisisine sahip sektöründe lider olan firmamıza takım arkadaşı arıyoruz.

Ana hedefi entegre üretim tesisindeki bütün üretim hatlarının sorunsuz bir şekilde hedeflenen üretimi yapmasını sağlamak olan bu arkadaşımızın aşağıda sıralanmış belirli sorumlulukları yerine getirmesini bekliyoruz.

1) Makine parkurunun sorunsuz bir şekilde tam kapasite çalışmasını sağlamak
2) Gün içerisinde sorun çıkaran makinalara gecikmeden müdahele ederek/ müdahele edilmesini sağlayarak makinanın sorununu tespit edip çözmek/çözülmesini sağlamak
3) Üretim tesisindeki tüm makinaların daha iyi çalışması için düzenli bakım planlarını yapmak ve bunu uygulamak.
4) Üretim tesisindeki tüm makinaların belirlenmiş standardlarda çalışmasını sağlayacak operatör eğitimlerini vermek ve bunun kalıcı olmasını sağlayacak sistemi kurmak.

Yukarıda bahsedilen sorumlulukları tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirerek, katma değer yaratabileceğini düşünen arkadaşlarla birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2844206


Kadın veya Erkek No: 2844206 Tam Zamanlı

Teknik Bakım Müdürü (Üretim Tesisi) İstanbul Avrupa Teknik Bakım Müdürü (Üretim Tesisi) İstanbul Teknik Bakım Müdürü (Üretim Tesisi) Üretim Bakım Onarım Mühendis Üretim Müdür


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Plus Plastik Ve Metal

Aradığınız "Teknik Bakım Müdürü (Üretim Tesisi) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?