facebook
  1. Naksan Metal Dış Ticaret A. Ş
  2. Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı

Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Ticaret A. Ş

Naksan Metal Dış Ticaret A. Ş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Naksan Metal Dış Ticaret A. Ş Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2795918


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 2795918 Tam Zamanlı

3,000 TL

Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı İstanbul Avrupa Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı İstanbul Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı Telekomünikasyon ve Network Yazılım Tekniker


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Naksan Metal Dış Ticaret A. Ş

Naksan Metal Dış Ticaret A. Ş

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Destek Ve Eğitim Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?