facebook
  1. Olympos Reklam
  2. Teknik Elektrik Elektronik Eleman

Teknik Elektrik Elektronik Eleman

Olympos Reklam

Olympos Reklam firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Elektrik Elektronik Eleman ilanlarına göz atabilirsiniz.

Olympos Reklam Teknik Elektrik Elektronik Eleman ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Elektrik Elektronik Eleman ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2789066


Erkek 19 - 40 arası No: 2789066 Kişi Sayısı: 3000 Tam Zamanlı

2,500 TL

Teknik Elektrik Elektronik Eleman İstanbul Anadolu Teknik Elektrik Elektronik Eleman İstanbul Teknik Elektrik Elektronik Eleman Reklamcılık Elektrik / Elektronik Eleman


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Aradığınız "Teknik Elektrik Elektronik Eleman" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?