1. Ipekcioglu Tekstil Makina Sanayi
  2. Teknik Ressam- Çizim Elemanı

Ipekcioglu Tekstil Makina Sanayi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Ressam- Çizim Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ipekcioglu Tekstil Makina Sanayi Teknik Ressam- Çizim Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Ressam- Çizim Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2710193


Kadın 20 - 30 arası No: 2710193 Tam Zamanlı

Teknik Ressam- Çizim Elemanı İstanbul Avrupa Teknik Ressam- Çizim Elemanı İstanbul Teknik Ressam- Çizim Elemanı İmalat CNC Teknik Ressam


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Ipekcioglu Tekstil Makina Sanayi

Ipekcioglu Tekstil Makina Sanayi

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Ressam- Çizim Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?