facebook
  1. Turpack Makine
  2. Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı

Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı

Turpack Makine

Turpack Makine firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turpack Makine Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2902422


Kadın veya Erkek No: 2902422 Tam Zamanlı

Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı İstanbul Avrupa Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı İstanbul Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı Üretim Makine Yönetici Adayı


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Aradığınız "Teknik Ressam - Makine İmalat Müdür Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?