1. Turk Makine Otomasyon Ltd Şti
  2. Teknik Ressam - Makine Mühendisi

Turk Makine Otomasyon Ltd Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Ressam - Makine Mühendisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turk Makine Otomasyon Ltd Şti Teknik Ressam - Makine Mühendisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Ressam - Makine Mühendisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2724459


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 2724459 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Teknik Ressam - Makine Mühendisi İstanbul Avrupa Teknik Ressam - Makine Mühendisi İstanbul Teknik Ressam - Makine Mühendisi Makine Ofis Elemanı


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Turk Makine Otomasyon Ltd Şti

Aradığınız "Teknik Ressam - Makine Mühendisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?