1. Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık
  2. Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2657819


Kadın veya Erkek No: 2657819 Tam Zamanlı

Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks İstanbul Avrupa Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks İstanbul Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks Üretim Teknik Ressam


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlık

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Ressam Sorumlusu / Solidworks" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?