facebook
  1. Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret
  2. Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi

Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2915910


Kadın veya Erkek No: 2915910 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi İstanbul Avrupa Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi İstanbul Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi İmalat Teknik Teknik Ressam Makine İmalat Tekniker


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Ressam / Teknik Kontrol Mühendisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?