facebook
  1. Timac
  2. Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa)

Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa)

Timac

Timac firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Timac Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2798177


Kadın veya Erkek No: 2798177 Tam Zamanlı

Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) İzmir Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) Manisa Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) Tarım ve Orman Ürünleri Ziraat Uzman


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Aradığınız "Teknik Satış Uzmanı (Atc) - Kuzey Ege (Manisa) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?