1. Factor Bilgisayar
  2. Teknik Servis Mağaza Personeli

Teknik Servis Mağaza Personeli

Factor Bilgisayar

Factor Bilgisayar firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Mağaza Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Factor Bilgisayar Teknik Servis Mağaza Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Mağaza Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2843993


Erkek 23 - 38 arası No: 2843993 Tam Zamanlı

Teknik Servis Mağaza Personeli İstanbul Avrupa Teknik Servis Mağaza Personeli İstanbul Teknik Servis Mağaza Personeli Bilgisayar / BT / Internet Teknik Destek Teknisyen Bilgisayar / BT / Internet Teknik Servis Teknisyen Bilişim Bilgisayar Teknisyen Bilişim Bilgisayar Teknik Servis Personeli Bilişim Bilgisayar Donanım Teknik Servis Personeli


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Factor Bilgisayar

Aradığınız "Teknik Servis Mağaza Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?