facebook
  1. Trakmaş - Tottolet® Hygienic Systems
  2. Teknik Servis Personeli

Trakmaş - Tottolet® Hygienic Systems firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Trakmaş - Tottolet® Hygienic Systems Teknik Servis Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2960991


Erkek 20 - 40 arası No: 2960991 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Teknik Servis Personeli İstanbul Anadolu Teknik Servis Personeli İstanbul Avrupa Teknik Servis Personeli İstanbul Teknik Servis Personeli Teknik Servis Teknisyen Teknik Servis Usta Teknik Servis Bakım Elemanı Teknik Servis Teknik Servis Personeli Üretim Üretim Elemanı


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Trakmaş - Tottolet® Hygienic Systems

Trakmaş - Tottolet® Hygienic Systems

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknik Servis Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?