1. Medica Plast
  2. Teknik Servis Saha Personeli

Teknik Servis Saha Personeli

Medica Plast

Medica Plast firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Saha Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Medica Plast Teknik Servis Saha Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Saha Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2785034


Kadın veya Erkek No: 2785034 Tam Zamanlı

Teknik Servis Saha Personeli İstanbul Anadolu Teknik Servis Saha Personeli İstanbul Teknik Servis Saha Personeli Elektrik ve Elektronik Teknik Servis Tekniker Elektrik ve Elektronik Teknik Servis Teknisyen Medikal Teknik Servis Tekniker Sağlık Teknik Servis Tekniker Sağlık Teknik Servis Teknisyen


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Aradığınız "Teknik Servis Saha Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?