facebook
  1. Protek Zaman Kontrol Sistemleri
  2. Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri)

Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri)

Protek Zaman Kontrol Sistemleri

Protek Zaman Kontrol Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Protek Zaman Kontrol Sistemleri Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3202068


Erkek 22 - 35 arası No: 3202068 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) İstanbul Avrupa Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) İstanbul Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) Bilgisayar / BT / Internet Teknik Servis Teknik Servis Personeli Elektrik ve Elektronik Teknik Servis Teknik Servis Personeli Bilişim Teknik Servis Teknik Servis Personeli


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Bakım Teknikeri Ne İş Yapar?

Bakım teknikeri, rutin ekipman kontrolünü gerçekleştirmek ve sık sık karşılaşılan arızaları onarmaktan görevli kişidir.

Makine ve ekipmanların düzenli olarak bakım ve onarımını yapmak, makinelerin bozulmamasını sağlamak, ekipmanların güvenlik yönergelerine uygun olarak çalışmasını sağlamak temel görevlerindendir.

Bakım teknikeri olmak için Meslek Yüksekokullarının Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Protek Zaman Kontrol Sistemleri

Aradığınız "Teknik Servis Ve Montaj Personeli (Güvenlik Sistemleri) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?