1. Netsa Su Arıtma Sıstemlerı
  2. Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı)

Netsa Su Arıtma Sıstemlerı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Netsa Su Arıtma Sıstemlerı Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2761016


Erkek 26 - 40 arası No: 2761016 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

2,400 TL

Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) Bursa Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) İstanbul Anadolu Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) İstanbul Avrupa Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) İstanbul Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) Beyaz Eşya Teknik Servis Teknisyen


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Netsa Su Arıtma Sıstemlerı

Aradığınız "Teknisyen - Saha Personeli (Araçlı) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?