facebook
  1. Klimatek Elektrikli Ve Mekanik Cihazlar A. Ş.
  2. Teknisyen - Teknik Servis Personeli

Klimatek Elektrikli Ve Mekanik Cihazlar A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknisyen - Teknik Servis Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Klimatek Elektrikli Ve Mekanik Cihazlar A. Ş. Teknisyen - Teknik Servis Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknisyen - Teknik Servis Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2897739


Erkek 24 - 35 arası No: 2897739 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Teknisyen - Teknik Servis Personeli İstanbul Avrupa Teknisyen - Teknik Servis Personeli İstanbul Teknisyen - Teknik Servis Personeli Elektrik ve Elektronik Teknik Teknisyen Gıda Teknik Servis Teknik Servis Personeli Mekanik Tesisat Teknik Servis Teknik Servis Personeli Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Teknisyen


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Klimatek Elektrikli Ve Mekanik Cihazlar A. Ş.

Klimatek Elektrikli Ve Mekanik Cihazlar A. Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Teknisyen - Teknik Servis Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?