facebook
  1. Göray İklimlendirme
  2. Teknisyen - Yardımcı Teknisyen

Teknisyen - Yardımcı Teknisyen

Göray İklimlendirme

Göray İklimlendirme firmasının aktif ilanlarına veya diğer Teknisyen - Yardımcı Teknisyen ilanlarına göz atabilirsiniz.

Göray İklimlendirme Teknisyen - Yardımcı Teknisyen ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Teknisyen - Yardımcı Teknisyen ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2793761


Erkek 17 - 48 arası No: 2793761 Tam Zamanlı

Teknisyen - Yardımcı Teknisyen İstanbul Avrupa Teknisyen - Yardımcı Teknisyen İstanbul Teknisyen - Yardımcı Teknisyen Hizmet İklimlendirme Teknisyen


İnşaat Teknikeri Ne İş Yapar?

İnşaat teknikerleri, inşaatlarda projeye bağlı, mühendis ve mimar kontrolü altında çalışan kişilerdir. Bir çok üniversitenin 2 yıllık İnşaat Teknikerliği bölümü mevcuttur. Bu mesleği yapmak için bu bölümlerden mezun olmak gerekir. Çoğunlukla şantiyelerde çalışırlar.

İnşaat teknikerlerinin; inşaata gerekli malzemelerin temin edilmesi, işçilerin yapmış olduğu çalışmaların kontrollünün sağlanması, iş planının oluşturulması ve düzenli işleyişi, gerekirse mühendis, taşeron firma ve işçiler arasında ki iletişimi koordine etmesi gibi görevleri vardır. Kuvvetli, çevik, dikkatli, raporlama yapabilen, motivasyonu ve ikna kabiliyeti yüksek olması bir inşaat teknikerinde aranılan en önemli özelliklerdir.

Göray İklimlendirme

Aradığınız "Teknisyen - Yardımcı Teknisyen" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?