facebook
  1. PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ
  2. Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu
ilan-resim

Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ

Protek Vıp Güvenlik Ve Koruma Hizm. Ltd. Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Protek Vıp Güvenlik Ve Koruma Hizm. Ltd. Şti Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2916153


Erkek 23 - 45 arası No: 2916153 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu İstanbul Avrupa Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu İstanbul Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu Temizlik Teknik Bahçıvan


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik, Bahçıvan, Teknik Personel Beylikdüzü Yakuplu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?