1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası

Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası

Engelli İş İlanı

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2718662


Engelli

Kadın veya Erkek 22 - 40 arası No: 2718662 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası İstanbul Anadolu Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası İstanbul Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Eleman


Benzer Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası İş İlanları

Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Temizlik Görevlisi / Engelli Kadro - İstanbul Anadolu Yakası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?