facebook
  1. Efor Yönetim
  2. Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi

Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi

Efor Yönetim

Efor Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Efor Yönetim Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3320944


Erkek 30 - 50 arası No: 3320944 Tam Zamanlı

Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi İstanbul Avrupa Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi Kocaeli Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi İstanbul Anadolu Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi İstanbul Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi Hizmet Operasyon Yönetici Temizlik Operasyon Yönetici


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Aradığınız "Temizlik - Hizmet Operasyon Yöneticisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?