facebook
  1. EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş
  2. TEMİZLİK PERSONELİ-ENGELLİ

Evkur Alışveriş Merkezleri Tic. A. Ş firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Personeli-Engelli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Evkur Alışveriş Merkezleri Tic. A. Ş Temizlik Personeli-Engelli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Personeli-Engelli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2800211


Engelli

Kadın veya Erkek No: 2800211 Tam Zamanlı

Temizlik Personeli-Engelli Türkiye Geneli Temizlik Personeli-Engelli İstanbul Anadolu Temizlik Personeli-Engelli İstanbul Avrupa Temizlik Personeli-Engelli İstanbul Temizlik Personeli-Engelli Mağazacılık / Perakendecilik Temizlik Engelli


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş

EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Temizlik Personeli-Engelli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?