facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi

Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi

Firma Adı Gizli

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2918823


Erkek 30 - 46 arası No: 2918823 Tam Zamanlı

Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi İstanbul Avrupa Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi İstanbul Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi Temizlik Müdür


Temizlik Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların ofis içi, mutfak ve bahçe gibi kullanım alanlarının düzeninden ve hijyeninden sorumlu kişileridir. Temizlik elemanlarına her sektörde ihtiyaç vardır. Temiz olması dışında herhangi bir vasıf istenmediği ve vardiyalı çalışma yöntemleri olduğu için çalışanlar tarafından talep edilen bir meslektir. Temizlik elemanı seçiminde, seri ve temiz titiz bir çalışan olma özellikleri yeterli olacaktır.

Firma Adı Gizli

Aradığınız "Temizlik Şefi - Bakırköy Alışveriş Merkezi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?