facebook
  1. Adecco Group
  2. TIR ŞOFÖRÜ

TIR ŞOFÖRÜ

Adecco Group

Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için; depolarında çalıştırılmak üzere "Tır Şoförü" aramaktayız.

İstenen yetenek ve uzmanlıklar ;

Ağır vasıta (Tır) ehliyetli ,

SRC ve Psikoteknik belgesi olan,

Tercihen Ağır vasıta sürücüsü olarak tecrübe sahibi,

13,60 tenteli ve uzun açık dorse ile çalışabilecek,

Gemlik, Gölcük, Bursa, Eskişehir, İzmir, İstanbul Avrupa arası çalışabilecek,

Bursa-Eskişehir-Adapazarı-Kocaeli (Başiskele, Gölcük,Karamürsel) ikamet eden,

Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Eleman.net'te yayınlanmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3105612


Erkek 25 - 55 arası No: 3105612 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Tır Şoförü Kocaeli Tır Şoförü Sakarya Tır Şoförü Bursa Tır Şoförü Eskişehir Tır Şoförü Lojistik Karayolu Şoför


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 10.12.2019 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Adecco Group

Aradığınız "Tır Şoförü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?