facebook
  1. Caz Makina Tasarım San Tic Ltd Şti
  2. Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası

Caz Makina Tasarım San Tic Ltd Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Caz Makina Tasarım San Tic Ltd Şti Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2916099


Erkek 25 - 50 arası No: 2916099 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası İstanbul Avrupa Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası İstanbul Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası Makine Medikal Usta


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Caz Makina Tasarım San Tic Ltd Şti

Caz Makina Tasarım San Tic Ltd Şti

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Torna Freze Talaşlı İmalat Ustası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?