1. Ömür Matbaacılık
  2. Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere

Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere

Ömür Matbaacılık

Ömür Matbaacılık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ömür Matbaacılık Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2757617


Kadın veya Erkek No: 2757617 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere İstanbul Avrupa Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere İstanbul Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere Matbaa Baskı Eleman


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Ömür Matbaacılık

Aradığınız "Üretim Elemanı (Yetiştirilmek Üzere" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?