facebook
  1. MANPOWER
  2. Üretim Operatörü(1 Yıl)

Üretim Operatörü(1 Yıl)

MANPOWER

Manpower firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Operatörü (1 Yıl) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Manpower Üretim Operatörü (1 Yıl) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Operatörü (1 Yıl) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3132504


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3132504 Tam Zamanlı

Üretim Operatörü (1 Yıl) İstanbul Anadolu Üretim Operatörü (1 Yıl) İstanbul Üretim Operatörü (1 Yıl) Üretim Radyoloji Üretim Operatörü


MANPOWER, Türkiye İş Kurumu’ndan 18.08.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Aradığınız "Üretim Operatörü (1 Yıl) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?