facebook
  1. Adecco Group
  2. Üretim Operatörü

Üretim Operatörü

Adecco Group

İstanbul Anadolu , Kocaeli 26-06-2022
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, etiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.
ARANAN NİTELİKLER


- Minimum ilköğretim mezunu,
- Üretim de çalışmaya istekli,
- İstanbul Anadolu (Tuzla, Pendik E5 güzergahı) ve Kocaeli'de (Gebze, Darıca,Çayırova) ikamet eden.GÖREV TANIMLARI


- Üretimden çıkan ürünlerin etiketlerinin kontrol edilmesi,
- Ürünlerin paketlenmesi ve kalite kontrolünün yapılması,
- Yanlış ya da kaymış yapıştırılmış ürünlerin düzeltilmesi.Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3227393


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 3227393 Tam Zamanlı

Üretim Operatörü İstanbul Anadolu Üretim Operatörü Kocaeli Üretim Operatörü İstanbul Üretim Operatörü Üretim Üretim Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 10.12.2019 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Adecco Group

Aradığınız "Üretim Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?