facebook
  1. Pino Karavan
  2. Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu

Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu

Pino Karavan

Pino Karavan firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pino Karavan Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3317314


Erkek 30 - 45 arası No: 3317314 Tam Zamanlı

Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu Kocaeli Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu İmalat Üretim Kontrol Üretim Operatörü


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Aradığınız "Üretim Planlama Ve Operasyon Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?