facebook
  1. Adecco Group
  2. Üretim Pres Operatörü

Üretim Pres Operatörü

Adecco Group

İstanbul Avrupa - Çatalca 10-01-2022
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal üretim sektöründe faaliyet gösteren iş ortağımız için “Üretim Pres Operatörü " aramaktayız.


Meslek Lisesi Metal işleri, makine bölümlerinden mezun
Kumpas, mikrometre gibi hassas ölçü aletlerini kullanabilen,
Tercihen Bağlantı Elemanları sektöründe Makine veya pres operatörü olarak çalışmış,
Vardiyalı çalışabilecek,
Takım çalışmasına uyumlu
Tam otomatik olarak çalışan pres makinelerinde iş emrinde belirtilen siparişin başlatılması ve bitirilmesi,
Basılmış parçaların teknik resimlerine göre kontrolü ve ölçümünün yapılması,
Üretim ve kontrol formlarının doldurulması,
Sorumlu olduğu makine için verilen üretim planı ve ilgili teknik resimlere göre gerekli ayarların yapılması.
Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek (2 vardiya - 07:30/17:00 - 19:30/05:00 ) ve haftalık 45 Saat çalışma sistemi ile Cumartesi günleri de çalışabilecek (Cumartesi günleri çalışma saatleri 07:30/14:30’Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur"

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3112059


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3112059 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

Üretim Pres Operatörü İstanbul Avrupa Üretim Pres Operatörü İstanbul Üretim Pres Operatörü Metal Enjeksiyon Döküm Üretim


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 10.12.2019 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Adecco Group

Aradığınız "Üretim Pres Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?