facebook
  1. Softomed Medikal Sanayi
  2. Üretim Teknisyeni / Teknikeri

Üretim Teknisyeni / Teknikeri

Softomed Medikal Sanayi

Softomed Medikal Sanayi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Üretim Teknisyeni / Teknikeri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Softomed Medikal Sanayi Üretim Teknisyeni / Teknikeri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Üretim Teknisyeni / Teknikeri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3284923


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 3284923 Tam Zamanlı

Üretim Teknisyeni / Teknikeri İstanbul Anadolu Üretim Teknisyeni / Teknikeri İstanbul Üretim Teknisyeni / Teknikeri İmalat Üretim Eleman


Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Softomed Medikal Sanayi

Aradığınız "Üretim Teknisyeni / Teknikeri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?