facebook
  1. Adecco Group
  2. Üretim Vardiya Amiri (Gravür Baskı Bilen)

Üretim Vardiya Amiri (Gravür Baskı Bilen)

Adecco Group

İzmir - Tire 13-11-2021
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ambalaj sektöründe faaliyet gösteren lider firmalardan biri olan müşterimiz için “Üretim Vardiya Amiri”arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu
Gravür Baskı Tekniklerini bilen
Min. 2 yıl ekip yönetme deneyimi bulunan
Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
izmir'de ikamet eden/edebilecek olan (İzmir'den Tire'ye servis ile gidip gelmeyi kabul eden)


Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2020 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3083214


Kadın veya Erkek No: 3083214 Tam Zamanlı

Üretim Vardiya Amiri (Gravür Baskı Bilen) İzmir Üretim Vardiya Amiri (Gravür Baskı Bilen) Ambalaj ve Kağıt Üretim Ustabaşı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 10.12.2019 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Üretim Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların tahsis ettiği ürünlerin üretim sürecinde çalışan kişilerdir. Çalışanlar tecrübeleri, becerileri ve niteliklerine göre uygun olduğu farklı sektörlerde faaliyet gösterebilirler. Emek gücü ile çalışan üretim elemanlarında/imalat elemanlarından en çok aranılan özelliklerden bazıları; el becerisi yüksek, alanında deneyimli, dayanıklı ve seri olmalarıdır. Performanslarına bağlı kariyer hedeflerinde, üretim müdürü, üretim sorumlusu veya bölüm şefi gibi görevler olabilir.

Adecco Group

Aradığınız "Üretim Vardiya Amiri (Gravür Baskı Bilen) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?