facebook
  1. HMM İNSAN KAYNAKLARI
  2. VALE PERSONELİ (HAVALİMANI)

Hmm İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Vale Personeli (Havalimanı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hmm İnsan Kaynakları Vale Personeli (Havalimanı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Vale Personeli (Havalimanı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3218303


Erkek 25 - 40 arası No: 3218303 Kişi Sayısı: 150 Tam Zamanlı

5,080 TL

Vale Personeli (Havalimanı) İstanbul Avrupa Vale Personeli (Havalimanı) İstanbul Vale Personeli (Havalimanı) Lojistik Nakliyat Vale


Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

HMM İNSAN KAYNAKLARI

Aradığınız "Vale Personeli (Havalimanı) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?