facebook
  1. Bizim Servis ve Personel Danışmanlık Hizmetleri
  2. Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt

Bizim Servis Ve Personel Danışmanlık Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bizim Servis Ve Personel Danışmanlık Hizmetleri Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3102849


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3102849 Tam Zamanlı

Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt İstanbul Avrupa Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt İstanbul Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt Gıda Temizlik


Vardiya Amiri Ne İş Yapar?

Vardiya amiri, vardiya takımını yöneten ve yönlendiren kişidir. Yapılacak işler için ortamın hazırlanmasını sağlamak, ekipmanların doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamak, vardiya sonunda rapor oluşturmak gibi görevleri vardır.

Vardiya amiri olabilmek için üniversitelerin Gıda, Endüstri, Kimya ve Ziraat Bölümleri ile ilgili alanlardan mezun olunması gerekmektedir.

Bizim Servis ve Personel Danışmanlık Hizmetleri

Bizim Servis ve Personel Danışmanlık Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Vardiya Amiri - Temizlik Şefi / Esenyurt" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?