facebook
  1. Porto Denizcilik
  2. Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları

Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları

Porto Denizcilik

Porto Denizcilik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Porto Denizcilik Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2787365


Kadın veya Erkek 18 - 60 arası No: 2787365 Kişi Sayısı: 90 Tam Zamanlı

15,000 TL

Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları Türkiye Geneli Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları İstanbul Avrupa Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları Adıyaman Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları Hatay Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları Bartın Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları İstanbul Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları Denizcilik Gemi Eleman


Vasıfsız Eleman Ne İş Yapar?

Herhangi bir işle ilgili mesleki bilgisi veya deneyimi olmayan genellikle iş gücüne dayalı çalışan kişiler. Firmaların özellikle üretim, temizlik, depo veya inşaat bölümlerinde ihtiyaç duydukları herhangi bir vasıfa sahip olmayan beden gücü ile çalışan kişilerdir.

Aradığınız "Vasıflı / Vasıfsız Gemi Elemanları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?