facebook
  1. İnterezza Ahşap
  2. Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız)

Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız)

İnterezza Ahşap

İnterezza Ahşap firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnterezza Ahşap Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3277621


Erkek 18 - 25 arası No: 3277621 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

6,250 TL

Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) İstanbul Anadolu Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) İstanbul Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) Mobilya Marangoz Yardımcı Üretim Sevkiyat / Stok Yardımcı Ahşap Üretim Yardımcı Dekorasyon Marangoz Yardımcı


Benzer Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) İş İlanları

Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

İnterezza Ahşap

Aradığınız "Yardımcı Personel (Vasıflı - Vasıfsız) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?