facebook

Neve Şalom Sefarad Sinagogları Vakfı Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yaşlı Bakım Teknikeri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Neve Şalom Sefarad Sinagogları Vakfı Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Yaşlı Bakım Teknikeri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Yaşlı Bakım Teknikeri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3433171


Kadın veya Erkek 25 - 35 arası No: 3433171 Deneyim: 1-2 Yıl Tam Zamanlı

Bakım Teknikeri Nedir, Ne İş Yapar?

Bakım teknikeri, rutin ekipman kontrolünü gerçekleştirmek ve sık sık karşılaşılan arızaları onarmaktan görevli kişidir. Makine ve ekipmanların düzenli olarak bakım ve onarımını yapmak, makinelerin bozulmamasını sağlamak, ekipmanların güvenlik yönergelerine uygun olarak çalışmasını sağlamak temel görevlerindendir. Bakım teknikeri olmak için Meslek Yüksekokullarının Elektrik Elektronik Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Benzer Yaşlı Bakım Teknikeri İş İlanları

Neve Şalom Sefarad Sinagogları Vakfı Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Neve Şalom Sefarad Sinagogları Vakfı Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Yaşlı Bakım Teknikeri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?