facebook

YURTDIŞI KUMAŞ SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

AKIN TEKSTİL

Akın Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Yurtdışı Kumaş Satış Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Akın Tekstil Yurtdışı Kumaş Satış Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Benzer Yurtdışı Kumaş Satış Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle İlan Yayınlandığında Bildir

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3557779


Kadın veya Erkek 22 - 40 arası No: 3557779 Yan Haklar: Yemek, Sağlık Sigortası Dil: İngilizce Tam Zamanlı

Firmanın Aydınlatma Metni

AKIN TEKSTİL A.Ş. KVKK AYDINLATMA METNİ

Sayın Çalışan Adayı,

Akın Tekstil A.Ş. işyerine iş başvurusu sırasında paylaştığınız kimlik, aile ve yakınlık ... Detaylı Bilgi

Firmanın Aydınlatma Metni

AKIN TEKSTİL A.Ş. KVKK AYDINLATMA METNİ

Sayın Çalışan Adayı,

Akın Tekstil A.Ş. işyerine iş başvurusu sırasında paylaştığınız kimlik, aile ve yakınlık, iletişim, sağlık ve güvenlik, görsel, mesleki deneyim, hobi, tercih ve grup üyelikleriniz ile ilgili tüm kişisel bilgileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5 ve 6 ncı maddesinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçlarına uygun olarak işlenmekte ve güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Kişisel verilerinizin şirketimiz tarafından hangi amaçlarla işlendiği konusunda www.akintekstil.com.tr adresinde yer alan Akın Tekstil A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Kişisel verileriniz, eleman.net web sitesi üzerinden şirketimize iş başvurusu esnada elektronik ortamda sizden ya da size referans olan üçüncü kişiler tarafından elde edilerek toplanmaktadır.

Kişisel verileriniz, sadece kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile kanunen yetkili özel hukuk tüzel kişilerine Akın Tekstil A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası”nda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak aktarılmaktadır.

İş başvuru formunda beyan etmiş olduğunuz kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili Yönetmelik hükümleri ve Akın Tekstil A.Ş. ‘nin saklama ve imha politikasına uygun olarak 2 yıl süre ile saklanır, bu sürenin sonunda re’sen veya kişisel veri sahibinin talebi üzerine silinir, yok edilir ya da anonim hale getirilir.

Kişisel veri sahibi olarak, haklarınıza ilişkin talebinizi www.akintekstil.com.tr adresinde yer alan başvuru formu’nu doldurarak ve iş bu formda belirtilen yöntemlerle kvk@akintekstil.com.tr adresine iletmeniz halinde, en geç 30 gün içinde sonuçlandırılacaktır.

Aradığınız "Yurtdışı Kumaş Satış Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur