facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Akaryakıt Pompa Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Akaryakıt Pompa Görevlisi iş ilanları

İstanbul'da Akaryakıt Pompa Görevlisi Arayanlar

İstanbul Akaryakıt Pompa Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Akaryakıt Pompa Görevlisi iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Akaryakıt Pompa Görevlisi iş fırsatları burada!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Pompacı İş İlanları

Akaryakıt satış elemanı olarak da bilinen pompacı benzin istasyonlarında görev yapar. Akaryakıt satış istasyonlarında yer alan tanklardan gelen araçlara istenilen miktarda akaryakıt satışı yapar ve makbuz keser. Ayrıca pompacı akaryakıt tanklarının bakım ve kontrollerini de yapmakla görevlidir. İstanbul’da yer alan akaryakıt istasyonlarında görev yapan kişilerden de aynı görev ve sorumluluklar beklenir.

İstanbul pompacı iş ilanları, akaryakıt satış temsilcisi ve ön saha satış elemanı olarak da isimlendirilebilir. Bu nedenle Eleman.net üzerinde iş ilanlarına ait arama yaparken bu tanımlamalara sahip olanları da inceleyebilirsiniz. İstanbul’un nüfusu ve araç sayısına yeterli olması için sık aralıklarla açılan akaryakıt istasyonlarında kadın ve erkekler çalıştırılır. Tüm Türkiye’de hizmet veren akaryakıt dağıtım şirketlerinin yanı sıra yerel şirketlerde ilan açabilir. İş veren seçimi yaparken bu ayrıntıyı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

İstanbul’da Pompacı İş İmkanları Nelerdir?

Hizmet ve satış elemanları grubunda yer alan ve servis istasyonu hizmet elemanı olarak tanımlanan pompacı iş olanakları belli alanlarla sınırlıdır. Şehirler arası yollarda ya da şehir içinde yer alan akaryakıt dağıtım şirketlerine ait benzin istasyonlarında görev yaparlar. İstanbul pompacı yeni ilanlar arasından seçim yaparken işyerinin bulunduğu yeri bu nedenle göz önünde bulundurabilirsiniz. Şehirlerarası yol güzergahında hizmet veren işletmelerin servis imkanı sunması arayacağınız özelliklerden olabilir.

Pompacı iş ilanlarında genellikle vardiyalı çalışma saatleri, ek mesai ücreti, maaş, SSK, yol ve yemek gibi farklı imkanlar sunulabilir. İşveren tercihine uygun olarak pompacılardan beklenen görevlere göre ekstra ücretler yansıtılabilir. Özellikle en az bir yabancı dili iyi şekilde konuşabilenler için diğer pompacılardan ekstra olarak yüksek maaş imkanı sunulabilir.

En az ilkokul düzeyinde eğitim alanlar için açılan ilanlar olsa da genellikle lise mezunu kişiler pompacılık için tercih edilir. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi alan, motor ve araçlardan anlayan, lastik şişirme ve araç yıkama deneyimine sahip kişiler için görev alanı genişletilerek prim yansıtılabilir.

Pompacılar “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli” işler kategorisinde yer alan pompajcı kursu alarak mesleğe başlayabilir. LPG sıvılaştırılmış petrol gazları dağıtımından görevli olan adaylar 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde çalışır. Bu nedenle ekstra olarak özlük hakları, yüksek emeklilik maaşı ve farklı sigorta seçenekleri sunulabilir.

İstanbul Pompacı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Pompa temizliği, bakımı ve programlaması yapması gereken akaryakıt istasyonu satış temsilcilerinden bu alanda eğitim almış olma şartı aranabilir. Milli eğitim Bakanlığına bağlı ilgili kurumlardan ya da İŞKUR’dan alınan kurslar genellikle mesleğe başlamak için yeterlidir. Kursa katılmak için aranan şart Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve en az ilkokul mezunu olmaktır.

İşletmenin tercihine göre deneyim ve ekstra özellikler de aranabilir. Bazı işletmeler elemanları kişisel yetenek ve özelliklerine göre seçerek gerekli eğitimi kendi bünyelerinde verir. Güncel İstanbul pompacı iş ilanları arasında adaylarda aranan kişisel yetenekler şu şekilde sıralanabilir;

  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun esnek saatlere uyum sağlamak,
  • Uzun saatler ayakta durabilecek ve her mevsim açık havada çalışabilecek fiziksel sağlık,
  • Müşteri memnuniyeti için güler yüz ve iyi iletişim becerisi,
  • Basit matematik hesaplamaları yapabilmek, satış bedelini hesaplamak ve bunun için gerekli araçları kullanabilmek,
  • Ekiple birlikte uyum içinde çalışmak ve iş saatlerinde aksatmadan görev başında olmak,
  • Hızlı hareket kabiliyeti ve yoğun günlerde hızlı servis verebilmek aranan kişisel yetenekler arasında sayılabilir.

İstanbul’da Pompacı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul pompacı ilanları ulaştırma alanında hizmet veren işyerleri tarafından açılır. Akaryakıt istasyonlarında petrol ürünleri dağıtmakla görevli olan kişiler iş alanında üzerine düşen sorumlulukları yerine getirir. Akaryakıt dağıtım şirketlerinin istasyonlarında görevlendirilmek üzere şirketler tarafından yapılan mülakatlar sonucu işe alınırlar.

İstanbul Pompacı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul pompacı iş ilanları bay ve bayanlar için açılır. Cinsiyet ayırt edilmeyen bir meslek dalı olduğu için bu alanda çalışmak için eğitim aldıysanız ilanlara rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Eleman.net platformu üzerinden arama yaparak ilanları listeleyebilirsiniz. Filtreleri kullanarak aramanızı daraltabilir, sıralama özelliğine göre güncellik durumuna bakabilirsiniz. Eski ve yeni tarihli ilanlar arasından seçim yaparak size uygun koşullar sunanlara başvuru yapabilirsiniz.

İlanı açan firma tercihine göre sadece online olarak başvuru yapmanız isteniyorsa CV sahibi olmanız gerekir. Hazır CV sisteme yüklenebilir ya da üyelik alarak hızlı bir şekilde sistemden oluşturabilirsiniz. Mail ve telefon üzerinden talep toplayan işveren ilanlarına kişisel olarak başvurmanız da mümkündür.

Şimdi Eleman.net üyesi olarak aramalarınızı kaydedebilir, aradığınız ilanlara anında başvuru yapmak için hızlı ve kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Pompacı Sık Sorulan Sorular

Pompacı iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

Pompacı yani akaryakıt satış elemanı için öncelikle uygun sertifika aranır. Pompacı / Pompajcı sertifikası sahibi olan kadın ve erkekler iş ilanlarına başvurabilir. Yaş, ikamet ve kişisel özellikler baz alınarak işe alım mülakatlarında seçilirler. Erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olması istenebilir.

Pompacı Nerede Çalışabilir?

Pompacı mesleğini yapmak isteyen kişiler akaryakıt dağıtım istasyonu sahibi şirketlere bağlı olarak görev yapar. Şehir içi ve şehirler arası yol üstü güzergahlarda yer alan akaryakıt istasyonlarında çalışabilirler.

Güncel Pompacı iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

En güncel pompacı Eleman.net ile ulaşabilir, yeni ilanlardan haberdar olmak için arama alarmı özelliğini kullanabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster
Pompacı Akaryakıt Satış Görevlisi

Pompacı Akaryakıt Satış Görevlisi Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Pompacı, akaryakıt satış istasyonlarında taşıtlara akaryakıt doldurma, satış bedelini tahsil etme ve istasyondaki akaryakıt tanklarının bakım ve kontrol işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip kişidir. Araçları istasyon içinde yönlendirmek ve bu süre zarfında araçla ilgili gerekli tüm bakımları yapmak temel görevlerindendir. Pompacı olabilmek için lise mezunu olmak yeterlidir.

Pompacı Akaryakıt Satış Görevlisi Nedir, Nasıl Olunur?
Pompacı Akaryakıt Satış Görevlisi Maaşları

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Akaryakıt Pompa Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Akaryakıt Pompa Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?