Pozisyon
 (1 Seçim)
Cnc Operatörü
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Cnc Operatörü iş ilanları

İstanbul'da Cnc Operatörü Arayanlar

En yeni İstanbul Cnc Operatörü iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul CNC Operatörü İş İlanları

Computer Numerical Control kelimelerinin kısaltılmış hali olan CNC bilgisayarlı sayısal kontrol anlamındadır. CNC operatörü, CNC tezgahını kullanıp bazı işlemleri seri ve hızlı bir şekilde yapar. Bu işler arasında bükme, delme, freze, talaş kaldırma ve taşlama gibi işlemler yer alır. İstanbul’da çok sayıda firma ve atölye İstanbul CNC operatörü iş ilanları ile personel arayışına girer. CNC operatörü iş ilanları ile bu işi yapacak adaylar hangi özelliklere sahip olmaları gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olabilir. Çalışma ortamı ve koşulları sektörden sektöre farklılık gösteren CNC operatörleri İstanbul gibi büyük şehirlerde çok aranan personeller arasındadır. Eleman.net ile CNC operatörü iş ilanlarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Sitede pozisyonun sayfasında iş arayanlar tarafından tarih kriteri filtrelenerek İstanbul CNC operatörü yeni iş ilanları pratik bir şekilde bulunabilir. Siz de bu meslek kolunun gerektirdiği eğitimleri almış ve bu alanda deneyim sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız CNC operatörü iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

İstanbul'da CNC Operatörü İş İmkanları Nelerdir?

CNC operatörleri sanayi ve imalat sektörlerinde çalışma yürüten firmalarda çalışabilir. CNC operatörleri için geniş bir çalışma alanı vardır. Bir CNC operatörü, CNC tezgahı kullanan ve sanayi ve imalat alanındaki şirketlerde görev alır. CNC operatörleri ayrıca otomotiv ve yedek parça sektöründe de iş imkânı bulabilir. CNC operatörlerine üretim, imalat ve montaj yapan işletmelerde ihtiyaç duyulur.

İstanbul CNC Operatörü İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

CNC operatörlüğü iş ilanlarında oturduğunuz ilçeye yakın konumdaki firmalara başvuru yapmanız iş arama sürecinde size zaman kazandırır.

  • CNC operatörleri öncelikle CNC tezgahını kullanmayı bilmelidir. Ayrıca tezgahı programlayabilen operatörlerin Office programlarına hakim olması da beklenir.
  • CNC operatörleri meslek liselerinin ve meslek yüksekokullarının makine teknolojileri ve endüstri otomasyonu bölümlerinden mezun olmalıdır. Normal lise mezunları da CNC operatörlüğü sertifikası alarak bu meslekte kendilerine iş bulabilir.
  • CNC operatörleri CNC tezgahı ile frezeleme, bükme, delme, talaş kaldırma ve taşlama gibi işlemleri yapabilmelidir.
  • CNC operatörleri teknik çizim ve okuma konularında bilgili olmalıdır.
  • Ayrıca CNC operatörünün CNC tezgahı ile doğru ölçüm ve hesaplama yapabilmesi gerekir.
  • Bunun yanı sıra İstanbul CNC operatörü iş ilanları bay adayların askerlikle ilişiğinin olmaması da talep edilir.

İstanbul'da CNC Operatörü Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul’da CNC operatörlüğü yapacak personel CNC tezgahı hakkında bilgi birikimi ve tecrübesiyle imalat ve sanayi sektöründe çalışan firmalarda kolaylıkla iş bulur. Başta İstanbul olmak üzere CNC operatörlerine Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa gibi büyük şehirlerde üretim, imalat, makine, demir çelik ve otomotiv sektöründe çalışan işletmelerde ihtiyaç duyulur. CNC tezgahını kullanan personeller bu sektördeki firmalarda metal, CNC, imalat, üretim ve torna bölümlerinde faaliyetlerini yürütebilir.

İstanbul CNC Operatörü İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul’da CNC operatörü iş ilanlarına hızlıca Eleman.net üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer CNC operatörlüğü pozisyonu için iş arıyorsanız Eleman.net’teki arama barını kullanarak kendiniz için uygun olanları bulabilirsiniz. CNC operatörlüğü için iş arayan adaylar siteyle özgeçmiş oluşturabilir ve ikamet ettiği ilçeye en yakında olan iş ilanlarını görüntüleyebilir. İstanbul CNC operatörü ilanları için e-mail ve mesaj bildirimlerini onaylayabilir ve yeni bir ilan eklendiğinde anında haberdar olabilirsiniz. E-mail ve mesajlara izin vererek bir firma bu pozisyonda yeni bir iş ilanı yayınlandığında akıllı telefonunuza bildirim alabilirsiniz. Eleman.net’teki iş ilanları sayfasında pozisyon, konum, çalışma şekli ve sektör kriterlerini kendinize uygun olarak ayarlayarak aradığınız işlere ulaşabilirsiniz. Eleman.net’te iş arayanlar tarafından tarih filtrelenerek en güncel İstanbul CNC operatörü iş ilanları kolaylıkla bulunabilir. Ayrıca iş ararken “Yakınımda Ara” özelliğini kullanıp oturduğunuz ilçeye en yakındaki CNC operatörü iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eğer CNC operatörlüğü için yeterli donanıma ve bilgi birikimine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız alanında lider insan kaynakları sitesi Eleman.net aracılığıyla iş ilanlarına başvuruda bulunabilir ve yeni bir pozisyona yerleşip iş yaşamına adım atabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul CNC Operatörü Sık Sorulan Sorular

CNC Operatörlüğü İş İlanlarında Hangi Ayrıntılara Dikkat Etmelisiniz?

Her iş ilanında olduğu gibi CNC operatörü iş ilanlarına başvururken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Öncelikle başvuru yapılacak firma hakkında detaylı bilgi sahibi olunması gerekir. Firmanın hangi konumda, hangi sektörde faaliyet yürüttüğünün bilinmesi önemlidir. Ayrıca Eleman.net’te arama yaparken çalışma şeklini ve firmaların konumunu filtreleyerek personel arayanlar kendileri için en uygun olan iş ilanlarını görüntüleyebilir.

CNC Operatörü Hangi İşleri Yapar?

CNC operatörleri öncelikle CNC ile ilgili tüm makineleri kullanabilmelidir. CNC tezgahı için verilecek komutları bilmesi gereken CNC operatörü işlenmesi gereken ham maddeyi hazır hale getirir. CNC operatörü ham maddelerin makinelere nasıl yüklenmesi gerektiğini de bilmelidir. CNC operatörü kendisine verilen komutları CNC tezgahıyla bilgisayar diline çevirmelidir. Ayrıca bu meslek kolunda çalışan personel CNC tezgahı hakkında rapor yazabilmelidir. Ayrıca CNC operatörü CNC tezgahı ve diğer makinelerin düzenli bakımını ve kontrollerini yaptırmalıdır.

CNC Operatörlerinin Çalışma Ortamı Nasıldır?

CNC operatörlerinin çalışma ortamı genellikle fabrika ve imalathanelerdir. İmalathane, fabrika ve atölye gibi ortamlarda çalışmalarını sürdüren CNC operatörlerinin çalışma ortamı sektörden sektöre farklılık gösterir. Seri üretime destek veren CNC operatörü çalışanları havalı vinç kullanabilmelidir. Bu çalışma ortamları çalışan personel için tehlike arz eder. Bu nedenle CNC operatörleri iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak çalışmalarını yürütmelidir.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Cnc Operatörü iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Şubat 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Cnc Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur