facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Estetisyen
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Estetisyen iş ilanları

İstanbul'da Estetisyen Arayanlar

İstanbul Estetisyen iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Estetisyen iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Estetisyen iş fırsatları burada!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Estetisyen İş İlanları

Estetisyenler cilt ve vücut bakımı yapan, epilasyon işlemi uygulayan, makyaj hizmeti veren elemanlardır. Güzellik sektöründe önemli bir yere sahip olan estetisyenler için İstanbul’da son derece geniş bir istihdam alanı söz konusudur. Dolayısıyla İstanbul estetisyen iş ilanları da oldukça fazladır. Bu sayede mesleği estetisyenlik olan ve iş arayışında olan kişiler, çeşitli firmalar tarafından yayınlanan ilanlara göz atabilir, başvuru yapabilir. İlanlarda her seviyeden eleman alımı yapıldığını görebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış, deneyimli adaylar için de henüz bu alanda herhangi bir deneyimi bulunmayan adaylar da değerlendirmeye alınır. Dolayısıyla mesleğinizdeki seviyeniz ne olursa olsun kariyerinize başlangıç yapabilirsiniz. Tüm bu ilanları Eleman.net sayesinde inceleyebilir, başvurularınızı gönderebilirsiniz.

İstanbul’da Estetisyen İş İmkanları Nelerdir?

Gün geçtikçe güzelliğe ve kişisel bakıma dair ihtiyaçlar artış gösterir. Dolayısıyla güzellik sektöründe hizmet veren firmaların estetisyenlere duyduğu ihtiyaç da artar. İstanbul’da çok sayıda güzellik merkezi, hastane, klinik yer alır. Bu nedenle estetisyenler için iş imkanları oldukça fazladır. İstanbul estetisyen yeni ilanlar da sürekli güncellenir. Dolayısıyla bu alanda iş bulma ihtimaliniz yüksektir. Yayınlanan ilanları düzenli bir şekilde takip etmek ve yeni ilanlar açıldığında haberdar olabilmek için Eleman.net’i kullanabilirsiniz. Böylece beğendiğiniz ilanlara başvuru yaparak siz de estetisyenlere sağlanan geniş istihdam alanında yer alabilir ve kariyerinizde yeni bir adım atabilirsiniz.

İstanbul Estetisyen İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul estetisyen iş ilanları bay ve bayan adayların iş bulmalarını kolay hale getirir. İlanlarda aranan bazı kriterler dikkat çeker. Bu kriterler aşağıdaki gibidir:

  • Estetisyenler satış odaklı bir yaklaşıma sahip olmalıdır. Dolayısıyla ikna kabiliyetinin güçlü olması gerekir.
  • Ekip çalışmasına yatkın olmalıdır. Birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla kolay bir şekilde koordinasyon sağlayabilmelidir.
  • Yüksek motivasyon ve güler yüz, estetisyenlerde en çok aranan kriterler arasında yer alır.
  • İletişim kurma yetenekleri güçlü olmalıdır. Müşterilerle sürekli iletişim halinde olduğu için yaklaşımını her daim olumlu tutmalıdır.
  • Meydana gelen herhangi bir problemde soğukkanlılığını koruyabilmeli ve kısa bir süre içerisinde çözüm için fikirler üretebilmelidir.
  • Sorumluluk bilinci yüksek olmalıdır. Ayrıca güzellik alanındaki yeniliklerden haberdar olmalı ve kendini hep geliştirmeyi hedeflemelidir.
  • Çalışma ortamları genel anlamda yoğun olduğu için dinamik bir tempoda uyumlu çalışabilmesi önemlidir.
  • Meslek etiğine uygun olacak şekilde hareket etmelidir. Bünyesinde çalıştığı kurumu profesyonelce temsil etmelidir.
  • Titiz, bakımlı ve düzenli olmalıdır. Bunun yanı sıra dış görünümüne özen göstermelidir.
  • Müşterilerin yoğun olduğu saatler için zamanı etkili bir şekilde yönetebilmelidir. Ayrıca planlama ve organizasyon yeteneğinin yüksek olması da son derece önemli bir kriterdir.

İstanbul’da Estetisyen Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Estetisyenler, İstanbul’da kolaylıkla iş bulabilir. Çünkü güzellik sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı oldukça yüksektir. Özel kliniklerde, güzellik merkezlerinde görev alabilirler. Bunun dışında hastaneler de estetisyenlerin çalışabilecekleri yerlerdir. Devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin dermatoloji bölümleri ile koordine bir şekilde mesleğini icra edebilir. Bunun dışında dermatoloji klinikleri de estetisyenlere en çok ihtiyaç duyulan kurumlardandır. Üstelik doktorlarla bir arada çalıştığınız için cilde dair bilgi donanımınızı zenginleştirme fırsatı bulabilir, kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Eleman.net’te İstanbul estetisyen ilanları mevcuttur. Alım yapan kurumlara göz atabilir ve şartlarını inceleyebilirsiniz. Size uygun olduğunuz seçeneklere başvurunuzu iletebilir ve hayalinizdeki işte çalışmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Estetisyen İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Eleman.net, İstanbul’da estetisyenlik yapmak isteyen kişilere büyük kolaylıklar sağlar. Web sitesine girdiğinizde ya da uygulamasını cep telefonunuza indirdiğinizde bütün güncel İstanbul estetisyen iş ilanları sıralanır. Bu ilanlar arasından ideal seçeneklere daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. İstanbul’un hangi semtlerinde çalışmak istediğinizi, size uygun çalışma şeklini, estetisyenlikte kaç yıllık deneyiminizin bulunduğunu işaretleyip arama yaptığınızda karşınıza en uygun alternatifler çıkar. Bunlar arasından daha sonra incelemek istediklerinizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Başvuru yapmak için de ilanın sayfasına giriş yapabilir, ardından sayfanın en altına inebilirsiniz. “Başvur” butonuna tıkladığınız anda başvurunuz ilgili kuruma gönderilir.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Estetisyen Sık Sorulan Sorular

Estetisyenlerin Çalışma Koşulları Nasıldır?

Estetisyenler genel olarak yoğun bir tempoda mesleklerini icra eder. Mesai saatleri her kuruma göre farklılık gösterir. Yalnızca hafta içi çalışan firmalar kadar cumartesiyi de mesailerine dahil eden firmalar mevcuttur. Fiziksel bir iş yaparlar. Müşterilerin yoğun olduğu saatlerde stresli bir çalışma ortamı bulunur. Zamanı en etkili şekilde yönetmesi gerekir. Stresli, yorucu bir tempoda görevlerini yerine getirir.

Estetisyenlerin Görevleri nelerdir?

Estetisyenler müşterileri karşılar. Kullandıkları cihazların, araç ve gereçlerin temizliğini yapar. Müşterilerle ön görüşmeler yapar, ideal işlemi belirler ve bu işlem hakkında müşteriyi bilgilendirir. Yapacağı işlemde kullanacağı cihazları hazır hale getirir. Ciltteki probleme göre en uygun bakımı yapar. Günlük ve kalıcı makyaj uygulamaları yapar. Vücut bakımı ve epilasyon hizmetleri verir. Satış odaklı bir yaklaşıma sahiptir. Kendini geliştirmeye açıktır.

Nasıl Estetisyen Olunur?

Estetisyenlik kariyerinde ilerlemek isteyenler için herhangi bir eğitim koşulu bulunmaz. Dolayısıyla eğitim seviyeniz ne olursa olsun estetisyen olabilirsiniz. Ancak bu alanda kendinizi geliştirebilmeniz için çeşitli eğitimlere katılım sağlamanız son derece önemlidir. Milli Eğitim Bakanlığının ya da Güzellik Okulu unvanındaki kurumların sertifika programlarına katılabilirsiniz. Bu sayede cilde uygun bakımlar yapmak, epilasyon, makyaj ve daha pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster
Estetisyen

Estetisyen Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Estetisyen; cilt sorunlarını çözüme kavuşturan, sağlıklı ve canlı görünmesi için gerekli uygulamaları yapan kişidir. Aynı zamandan cilt temizliğinden lekelerin yok edilmesine, botokstan mezoterapi işlemlerine kadar tüm uygulamaları gerçekleştiren kişidir. Cilt işlemlerinin yanı sıra epilasyon, makyaj ve vücut bakım uygulamaları da estetisyenler tarafından yapılır. “Estetisyen nerede çalışır?” sorunun yanıtından pozisyonun çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Estetisyenler, güze... Devamını Göster

Estetisyen Nedir, Nasıl Olunur?
Estetisyen Maaşları

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Estetisyen iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Estetisyen" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur