Pozisyon
 (1 Seçim)
Güvenlik Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Güvenlik Görevlisi iş ilanları

İstanbul'da Güvenlik Görevlisi Arayanlar

En yeni İstanbul Güvenlik Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Güvenlik Görevlisi İş İlanları

İstanbul’da çok sayıda banka, alışveriş merkezi, fabrika, hastane ve şirket bulunur. Bu yüzden birçok alanda iş ilanı ile karşılaşmak da mümkündür. En çok iş ilanı yayınlanan meslek alanlarından biri de güvenlik görevlisidir. Şehirde bulunan hastane, banka, okul, alışveriş mağazası, fabrika ve bazı şirketlerin bünyelerinde güvenlik görevlisi çalıştırması zorunludur. Dolayısıyla kurumlar kendi mesai saatlerine uygun olacak şekilde bir, iki ya da daha fazla güvenlik görevlisi işe alabilir. Güvenlik görevlisi; kişi ve çalıştığı kurumu korumak ile görevlendirilmiş kişidir. Hem can hem de mal güvenliğini korumak ile sorumlu olan görevli, çalıştığı kurumda herhangi bir sorun ile karşılaştığında müdahaleyi yapan ilk kişidir. Sonrasında ise olayı raporlayarak kendinden üst kademeye iletir. Güncel İstanbul güvenlik görevlisi iş ilanları sürekli olarak artmakta ve yenilenmektedir. Siz de Eleman.net ile aradığınız İstanbul güvenlik görevlisi iş ilanlarına ulaşarak, kolayca başvurularınızı yapabilirsiniz.

İstanbul’da Güvenlik Görevlisi İş İmkânları Nelerdir?

İstanbul’da birçok kurum, fabrika, şirket ve mağaza güvenlik görevlisine ihtiyaç duyar. Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen kişiler, öncelikle bankalarda iş bulabilirler. Bankalarda, sabahtan kapanışa kadar çalışarak, nizamı ve güvenliği sağlamakla yükümlüdür. Aynı zamanda kapıda bekleyerek gelen müşterilere danışma olarak da hizmet verir. Bunun yanı sıra rezidanslarda da hem gece hem de gündüz vardiyası için güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyulur. Buradaki güvenlik görevlileri sitelerdeki kamera kayıtlarını takip eder, aynı zamanda siteye giren çıkan kişileri denetleyerek güvenlik sağlar. Özellikle özel günlerde birçok tatsız olayın yaşanabildiği stadyumlar da hem geçici hem de tam zamanlı olarak güvenlik görevlileri ile çalışır. Tüm bunlara ek olarak parklarda, özel hastanelerde, belediye binalarında, festival ya da konser alanlarında yarı zamanlı ve tam zamanlı olmak üzere İstanbul güvenlik görevlisi yeni iş ilanları yayınlanır.

İstanbul Güvenlik Görevlisi İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul Güvenlik Görevlisi iş ilanları seçeneklerine bakıldığında işverenlerin, adaylarda aradığı birkaç temel özellikler görülür. Bu özelliklerin en başında eğitim yer alır. Güvenlik görevlisi olabilmek için bir kişinin birkaç eğitimi zorunlu olarak tamamlaması gereklidir. Bu eğitimler:

 • Silahlı atış eğitimi
 • Güvenlik hukuku eğitimi
 • Kişi hakları eğitimi
 • İlk yardım eğitimi
 • Kişiyi koruma eğitimi

Bu eğitimlerin yanı sıra güvenlik olabilecek kişinin bir takım kişisel özelliklere de sahip olması gereklidir. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Gece çalışmasına uyum sağlayabilen
 • Fiziksel anlamda güçlü
 • İnsan ilişkileri kuvvetli
 • Dikkatli
 • Ceza geçmişi bulunmayan
 • Sağlık açısından herhangi bir engelinin bulunmaması
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi
 • Sorunla karşılaştığında hemen müdahale edebilmesi ya da rapor tutarak üstlerine bildirebilmesi

Bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, İstanbul güvenlik görevlisi ilanları arasında seçim yaparak başvurularınızı yapabilirsiniz.

İstanbul’da Güvenlik Görevlisi Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul Güvenlik Görevlisi iş ilanları bay ya da bayan olmak üzere birçok seçeneğe sahiptir. Özellikle özel hastaneler; kurumun, doktorların ev hastaların güvenliği açısından güvenlik görevlisi alanında işe alım yaparlar. Bunun yanı sıra fabrikalar hem akşam hem de gündüzleri için güvenlik görevlisi alanında iş ilanı yayınlar. Bankalar, oteller, okullar, dershaneler, holdingler ve köklü birçok şirkette kurumda güvenliğin sağlanması ve giriş çıkışların kontrolü için güvenlik görevlileri ile çalışırlar. Dileyen kişiler özel sektörün dışında devlete bağlı olarak da çalışabilir. Belediye ya da devlet binaları, giriş çıkış kontrolü ve ortamın güvenliğinin sağlanması için güvenlik görevlisi ararlar. Bunların yanı sıra özel etkinlikler ve organizasyonlar için güvenlik hizmeti veren özel şirketlerde bünyelerinde çalıştırmak adına sürekli güvenlik görevlisi ilanı yayınlarlar. Dileyen kişiler, bu şirketlerde işe girerek belli süreler dâhilinde farklı yerlerde de çalışabilirler.

İstanbul Güvenlik Görevlisi İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

2005 yılından bu yana hizmet veren ve sektörün öncü isimlerinden bir olan Eleman.net, iş arayan kişilere binlerce ilan sunar. 350.000’den fazla üye firmaya sahip olan platform güvenlik görevlisi alanında da sürekli olarak güncel ilan yayınlar. Eleman.net üzerinden İstanbul filtresi başta olmak üzere birden fazla filtre kullanarak kendiniz için en uygun güvenlik görevlisi iş ilanına anında ulaşabilirsiniz. Platform üzerinden iş deneyiminizin, öğretim durumunuzun ve sahip olduğunuz belgelerin yer aldığı bir CV oluşturarak, seçtiğiniz ilanlara hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda başvuru sonrasında süreci takip edebilir ve işveren ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Güvenlik Görevlisi Sık Sorulan Sorular

Güvenlik görevlisi olarak nerelerde çalışılır?

Güvenlik görevlisinin iş olanakları geniş bir çerçeveye yayılmıştır. Oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, belediye binaları, şirketler, holdingler ve fabrikalar kurumun, çalışanların ve müşterilerin hem mal hem de can güvenliğinin sağlanması için güvenlik görevlisi alanında iş ilanı yayınlarlar.

Güvenlik görevlisi iş ilanları nasıl bulunur?

Güvenlik görevlisi iş ilanlarına ulaşmak için en güvenli ve hızlı yollardan biri Eleman.net platformudur. Platform üzerinden şehir, ilçe, sektör ve diğer filtreleri kullanarak dilediğiniz iş ilanlarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ilanlara hızlıca CV oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.

Güvenlik görevlisi nasıl olunur?

Güvenlik görevlisi olabilmek için öncelikle silahlı atış, güvenlik hukuku, kişi hakları ve ilkyardım eğitimlerinin alınmış olması gereklidir. Bunun yanı sıra kişinin ceza geçmişinin olmaması, fiziki anlamda güçlü, dikkatli ve sorumluluk sahibi olmasına da önem verilir.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Güvenlik Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Temmuz 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Güvenlik Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur