facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Mağaza Personeli
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Mağaza Personeli iş ilanları

İstanbul'da Mağaza Personeli Arayanlar

İstanbul Mağaza Personeli iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İstanbul Mağaza Personeli iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İstanbul Mağaza Personeli iş fırsatları burada!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

Mağaza Personeli

Mağaza Personeli Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Mağaza personeli; müşteriler, satış-pazarlama ve mağaza düzeninden sorumlu bir meslek koludur. “Mağaza personeli nerede çalışır” sorusuna çok sayıda tekstil, kozmetik, kişisel bakım, ev aletleri ve beyaz eşya satan mağazaları saymak mümkündür. Bu mağazalarda müşterilerin talep ettiği ürünleri bulmak ya da seçmek ile görevlidir. Aynı zamanda mağaza düzenini, stok takibi gibi işler de mağaza personeli tarafından yapılır. İş ilanları arasında fazlasıyla yaygın olan meslek kolu, iş arayan kişil... Devamını Göster

Mağaza Personeli Nedir, Nasıl Olunur?
Mağaza Personeli Maaşları

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Mağaza Personeli iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İstanbul Mağaza Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?