Pozisyon
 (1 Seçim)
Temizlik Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Temizlik Görevlisi iş ilanları

İstanbul'da Temizlik Görevlisi Arayanlar

En yeni İstanbul Temizlik Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Temizlik Elemanı İş İlanları

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olmasının yanı sıra ekonomik açıdan da en gelişmiş kentidir. Bu nedenle bu büyük metropol, çok sayıda firmaya ev sahipliği yapar. Bakım ve temizlik işleri, her şirket için vazgeçilmez unsurlardandır. Faaliyet alanı ve sektörü ne olursa olsun her iş yerinin temizlik elemanlarına ihtiyacı vardır. İstanbul’da da farklı firmalarda görev alacak temizlik elemanları için çeşitli iş olanakları bulunur. Gerek şirketlerin kendi bünyelerinde gerekse temizlik şirketlerine bağlı olarak bu görevi yürütebilirsiniz. Ev, ofis, okul ve hastane gibi mekanların genel temizliğinden sorumlu olan bu kişiler, görev tanımlarına göre farklı işler de üstlenebilir. İstanbul gibi büyük bir şehirde çok sayıda temizlik elemanı istihdam edilir. İşverenlerle iş arayanları bir araya getiren Eleman.net, bu doğrultuda pek çok ilana ev sahipliği yapar. Sizin niteliklerinize ve beklentilerinize en yakın firmayı, İstanbul temizlik elemanı iş ilanları arasından tespit ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İstanbul’da Temizlik Elemanı İş İmkanları Nelerdir?

İstanbul’da temizlik elemanları için iş imkanları oldukça fazladır. Temizlik elemanlarının çalışma alanları çeşitlilik taşıdığı için iş sahaları da oldukça geniştir. Firmaların genel temizlik departmanlarında çalışacabilecekleri gibi, bir evde yatılı olarak da görev yapabilirler. Bu bağlamda bu iş ilanlarının çalışma koşulları da farklılık gösterir. Tam zamanlı ve part time işler çoğunlukta olsa da yatılı ve dönemsel çalışma şartları içeren İstanbul temizlik elemanı ilanlarına da rastlamak mümkündür. İstanbul’un farklı ilçelerinde temizlik elemanı arayan firmalar yer alır. İş merkezlerinin ve büyük holdinglerin ağırlıkla konumlandığı Avrupa yakasındaki iş imkanları öne çıksa da Anadolu yakasında da temizlik elemanı arayan çok sayıda şirket bulunur. Özel sektörde faaliyet gösteren temizlik şirketleri, bünyelerinde görev yapacak nitelikli çalışanlar istihdam eder. Dilerseniz bu doğrultuda sunulan iş imkanlarını da değerlendirebilirsiniz. Bu şirketlerin talep ettiği temizlik görevlerini üstlenebilir, düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul Temizlik Elemanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul temizlik elemanı iş ilanları bay ve kadın adaylar için çok sayıda fırsat içerir. Ancak ilgili iş fırsatlarına başvuru yapmak için bazı niteliklere sahip olmanız beklenir. İstanbul’da görev yapacak temizlik elemanında olması gereken özellikler ise şu şekilde sıralanır:

  • İlk olarak temiz ve titiz olması,
  • Temizlik malzemelerini tanımak,
  • Uygun yüzeyde ve alanda doğru malzemeleri kullanmayı bilmek,
  • Dakik, sorumluluk sahibi ve iş bilincine sahip olmak,
  • Kişisel hijyenine özen göstermek,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olmak.

Temizlik elemanının taşıması gereken genel niteliklerin öne çıkanları bu şekilde listelenebilir. Siz de bu özellikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız Eleman.net’ten İstanbul temizlik elemanı iş ilanları için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kendi kriterleriniz ile firmanın beklentileri uyuşuyorsa işlemlerinizi tamamlayarak mesleğiniz için yeni bir adım atabilirsiniz.

İstanbul’da Temizlik Elemanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul’un farklı semtlerinde hizmet veren firmaların sektörleri değişiklik gösterir. Genel olarak her iş yerinin temizliğe ve bakıma ihtiyacı bulunur. Bu nedenle bu büyükşehirde temizlik elemanı arayan şirketler, oldukça geniş bir alana yayılır. Temizliğin büyük önem taşıdığı hastaneler ve eğitim kurumları bu bağlamda öne çıkar. Eğitim, sağlık ve gıda sektörlerinde işinde profesyonel temizlikçilere iş imkanları sağlanır. Yine inşaat, güvenlik, insan kaynakları alanlarında faaliyet gösteren firmaların da temizlik personeline her daim ihtiyacı bulunur. Sanayi, ticaret ve yapı sektörlerinde yer alan şirketler, holdinglerinin ve ofislerinin temizliği için tecrübeli veya tecrübesiz temizlik elemanı arar. Öte yandan restoran, cafe, çay bahçesi gibi yiyecek içecek alanlarında da temizlik oldukça önem arz eder. Bu nedenle ilgili sektörde hizmet vermek isteyen adaylar da Eleman.net’te yayınlanan İstanbul temizlik elemanı iş ilanları güncel olanlarına başvuru yaparak kariyerlerine devam etme şansı elde eder. Tüm bu sektörlerin yanı sıra tek bir işverenin olduğu evlerde ve yazlıklarda da temizlik elemanı olarak görev alabilirsiniz.

İstanbul Temizlik Elemanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul temizlik elemanı iş ilanları yeni ve aktif olanlarına Eleman.net’ten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İlgili alanda yayınlanan ilanlara başvuru yapmak için ise birkaç adımı takip etmeniz gerekir. İlk olarak burada kendinize bir üyelik oluşturarak özgeçmişinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Hızlı özgeçmiş oluştur seçeneğinden ilerleyebilir, iş bulma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin yanı sıra eğitim, sertifika gibi ek niteliklerinizi de bu alana kaydedebilirsiniz. Daha sonra iş arama adımlarını takip ederek kendiniz için en uygun iş ilanlarına ulaşmanız mümkün olur. Aradığın işle ilgili pozisyon veya konum bilgisi girerek incelemelerinizi sürdürebilirsiniz. Listelenen İstanbul temizlik elemanı iş ilanlarını tarihlerine göre sıralayabilir, çalışma şekillerini öğrenmek üzere çeşitli filtrelemelerden geçirebilirsiniz. İstanbul’un çok sayıda ilçesi ve bölgesi olduğu için aramalarınızı daraltarak daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu noktada ikamet ettiğiniz veya çalışmak istediğiniz semti belirtebilir, sadece o bölgeye özel ilanları görüntüleyebilirsiniz. Eleman.net’in pratik ve kolay başvuru adımları da bu noktada size büyük rahatlık sağlar. Beğendiğiniz ilanı görüntüledikten sonra sayfanın altında yer alan başvuru bölümünden işleminizi tamamlayarak İstanbul’da temizlik elemanı olmak üzere çalışma talebinizi ilgili firmaya iletebilirsiniz. Dilerseniz ilanı daha sonra yeniden görüntülemek üzere favorilerinize ekleyebilir, dilerseniz de firmanın tüm ilanlarını görüntüleyerek detaylı aramalarınızı sürdürebilirsiniz. İstanbul’un farklı ilçelerinde değişen çalışma koşullarında temizlik elemanı olmak için başvuru yaparak, kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Temizlik Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Temizlik Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur