Pozisyon
 (1 Seçim)
Temizlik Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanları

İzmir'de Temizlik Görevlisi Arayanlar

En yeni İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İzmir Temizlik Elemanı İş İlanları

Ege Bölgesi’nin en büyük Türkiye’nin ise üçüncü büyük kenti olan İzmir, gelişmiş özellikleri ile öne çıkar. Tarihi, doğal ve kültürel mekanları ile turistik lokasyonlar arasında öne çıkan şehir, sanayi, ticaret ve eğitim gibi alanlarda da dikkat çeker. Sanayi bölgelerine ve rafineriye sahip İzmir’de bu alana yönelik faaliyetler her geçen gün artar. Çeşme, Seferihisar, Urla ve Ödemiş gibi turizm merkezlerini sınırlarında barındıran kent, turizmle bağlantılı pek çok sektörde gelişim gösterir. Hizmet, satış, ulaşım gibi iş kolları birbirleri ile etkileşim içerisinde bulunur. Kentin yoğun nüfusu ve şehirleşmesi İzmir’deki firma sayısını da her geçen gün artırır. Bu şirketlerin farklı departmanlarında onlarca farklı pozisyon için istihdam sağlanır. Temizlik elemanları da firmalarda önemli bir meslek grubunu temsil eder. Geniş bir iş olanağı sahip olan temizlik elemanları İzmir’de; okullarda, hastanelerde, iş yerlerinde, evlerde, yeme içme mekanlarında ve turistik tesislerde çalışabilir. Siz de bu gözde meslek hayatınıza devam etmek istiyorsanız İzmir temizlik elemanı iş ilanlarına Eleman.net’ten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İzmir’de Temizlik Elemanı İş İmkanları Nelerdir?

Temizlik, düzen ve hijyen her hanenin ve iş yerinin ihtiyacı olduğu için İzmir’de temizlik elemanlarına sıklıkla ihtiyaç duyulur. İzmir temizlik elemanı iş ilanları bay ve kadın, tecrübeli ve tecrübesiz pek çok adaya iş kapısı aralar. Bu kentte temizlik elemanları için sunulan iş imkanları arasında temizlik şirketlerinin yayınladığı iş fırsatları öne çıkar. Bir temizlik şirketine bağlı olarak çalışan temizlik elemanlarına İzmir’de sıklıkla rastlanır. Öte yandan kentte bulunan; otellerde, pansiyonlarda, tatil köylerinde, SPA ve güzellik merkezlerinde çalışacak temizlik elemanları da aranır. Bu kişiler; restoran, kafeterya, bar, gece kulübü, plaj ve pastanelerde de görev yapar. Hastaneler, poliklinikler, okullar, mağazalar ve AVM’ler İzmir’de temizlik elemanları için iş imkanı sunan yerlerdir. Tüm bu seçeneklerin yanı sıra farklı sektörlerde ve iş kollarında faaliyet gösteren çok sayıda firma da temizlik elemanına ihtiyaç duyar.

İzmir Temizlik Elemanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İzmir’in hem merkezinde hem de farklı ilçelerinde görev yapmak üzere Eleman.net’ten İzmir temizlik elemanı ilanlarına başvuran adayların işe kabul süreçleri, kimi kriterler çerçevesinde belirlenir. Bu kentte ilgili pozisyonda çalışmak isteyen adaylarda aranan özellikler ise şöyle sıralanabilir:

 • Kendisine verilen görevi istenen sürede tamamlamak,
 • Titiz, detaycı ve dikkatli çalışmak,
 • Tüm temizlik malzemelerine hakim olmak, kullanım alanlarını bilmek,
 • Kişisel hijyenine önem vermek,
 • Ekip çalışmasına yatkın olmak.

Bu belli başlı görevlerin yanı sıra, kişilerin faaliyet gösterdikleri alana ve firmanın taleplerine göre ek özellikler de talep edilebilir.

İzmir’de Temizlik Elemanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İzmir şehrinde temizlik elemanı arayan firmalar oldukça çeşitlidir. Farklı iş kollarında faaliyet gösteren bu şirketlerin bağlı olduğu sektörler arasında şunlar öne çıkar:

 • Turizm ve otelcilik,
 • Yiyecek içecek,
 • Kozmetik,
 • Perakendecilik,
 • Eğitim,
 • Sağlık,
 • Teknoloji,
 • Otomotiv,
 • İnşaat,
 • Kağıt ambalaj,
 • Dış ticaret.

Siz de Eleman.net’ten güncel İzmir temizlik elemanı iş ilanları incelemelerinizi sürdürürken ilgilendiğiniz sektöre ve firmalara yönelik yayınlananları listeleyebilir, başvurularınızı yapabilirsiniz. Tüm bu firmaların adaylara sunduğu çalışma koşulları farklılık gösterebileceği gibi iş ortamları da değişir. Araştırmalarınızı bu bağlamda sürdürerek sizin için ideal seçenekleri belirleyebilir, İzmir’de temizlik elemanı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

İzmir Temizlik Elemanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İzmir’deki temizlik elemanı iş ilanlarına Eleman.net’ten başvurunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz kendinize ait profilde; eğitimlerinize, tecrübelerinize, kişisel bilgilerinize ve ek özelliklerinize yer vererek firmaların sizi daha yakından tanımasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra iş arama kısmından İzmir’in dilediğiniz bölgesini seçerek temizlik elemanı arayan firmaları görüntüleyebilirsiniz. İlgili iş fırsatlarını tarih sıralamasına göre sıralayabilir, İzmir temizlik elemanı yeni iş ilanlarına ulaşarak son yayınlananlara başvuru yapma şansı elde edebilirsiniz. Kriterlerinize uygun filtreleme seçeneklerini değerlendirebilir, şartlarınıza, donanımınıza ve beklentilerinize en çok hitap eden alternatiflere başvurunuzu pratik bir biçimde iletebilirsiniz. Beğendiğiniz firmanın tüm ilanlarını görüntüleyebilir, firmayı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Eleman.net’te iş arayanlarla işverenleri buluşturan İzmir temizlik elemanı iş ilanları, bu alanda çalışmak isteyen çok sayıda adaya istihdam olanağı sağlar.

Gizle Devamını Göster

İzmir Temizlik Elemanı Sık Sorulan Sorular

İzmir’deki temizlik elemanı iş ilanlarında part-time iş imkanı var mı?

İzmir’de yarı zamanlı olarak temizlik elemanı çalıştırmak isteyen firmalara rastlanır. Eleman.net’in çalışma şekli filtresini kullanarak kentte sadece part time eleman arayan şirketleri görüntüleyebilirsiniz. Belirli günler ve saatler içerisinde görev yapabileceğiniz İzmir part time temizlik elemanı iş ilanlarına başvuru yaparak, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İzmir’de temizlik elemanı ihtiyacı var mı?

İzmir’in hemen hemen her bölgesinde temizlik elemanlarına her daim ihtiyaç duyulur. İşini iyi yapan, titiz ve sorumluluk sahibi adaylar, kentte ilgili pozisyonda çalışmaya başlayabilir. Eleman.net’te ilgili kategoriye göz atılarak, İzmir’de temizlik elemanlarına sunulan iş olanaklarına ulaşmak mümkün olur.

İzmir’de temizlik elemanı olarak nerelerde çalışabilirim?

İzmir’de temizlik elemanı olarak çalışabileceğiniz alanlar oldukça geniştir. Çeşme, Alaçatı ve Şirince gibi tatil destinasyonlarında yer alan otellerde temizlik elemanı olarak görev yapabilirsiniz. Şehir merkezinde Karşıyaka, Konak ve Narlıdere gibi semtlerde yer alan restoranlarda, kafelerde ve cadde mağazalarında görevinizi icra edebilirsiniz. Farklı okullarda, kolejlerde, üniversitelerde hizmet verebilir, hastanelerde temizlik işinde görev alabilirsiniz. Eleman.net’te İzmir’de temizlik elemanı arayan firmaları incelerken, şirketlerin faaliyet alanlarına ve konumlarına dikkat ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

İzmir İş İlanları

İzmir'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İzmir'de İş mi Arıyorsunuz?

İzmir'de İş Mi Lazım?

İzmir iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İzmir'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İzmir'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İzmir Temizlik Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mayıs 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İzmir Temizlik Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur