Pozisyon
 (1 Seçim)
Güvenlik Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İzmir Güvenlik Görevlisi iş ilanları

İzmir'de Güvenlik Görevlisi Arayanlar

En yeni İzmir Güvenlik Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İzmir Güvenlik Görevlisi İş İlanları

İzmir Ege Bölgesi’nde gelişmiş bir ticaret merkezi olarak çok sayıda firmaya ev sahipliği yapar. İzmir’de farklı sektörlerde şirketler İzmir güvenlik görevlisi iş ilanları ile bu alanda eleman arayışına girer. Şehirde çok sayıda şirket olması nedeniyle bu işletmeler güvenlik görevlisi ihtiyacı duyar. Böylece güvenlik görevliliği işi şehirde önem taşıyan bir pozisyon olarak öne çıkar. Resmi veya özel kurumlar, hizmet, sağlık, eğitim sektöründe faaliyet yürüten şirketler için güvenlik görevlileri çok önemlidir. Bundan ötürü son yıllarda İzmir güvenlik görevlisi ilanları artış göstermiştir. İş yerlerinde güvenlik konusunda doğrudan sorumlu olan güvenlik görevlisi hemen hemen her sektörde olmazsa olmaz bir elemandır. Güvenliğin önde tutulduğu her şirket güvenlik görevlisi alımı yapar. Eleman.net’te İzmir güvenlik görevlisi yeni iş ilanları kolaylıkla bulunabilir. Siz de alanında uzman insan kaynakları platformu ile güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvurarak kolaylıkla yeni bir işe başlayabilirsiniz.

İzmir'de Güvenlik Görevlisi İş İmkanları Nelerdir?

İzmir her sektörde firma güvenlik görevlisi ihtiyacı duyar. İzmir’de bankalarda, sosyal ve spor tesislerinde, resmi kurumlarda, toplu konutlarda, özel işletmelerde, iş merkezlerinde, limanlarda ve daha pek çok kurumda güvenlik görevlileri iş bulabilir. Firmaların ilanlarında belirtilen çalışma saatlerini inceleyerek kendiniz için en uygun güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Genellikle güvenlik görevlileri belirli bir zaman diliminde ya da vardiyalı olarak çalışabilir.

İzmir Güvenlik Görevlisi İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Bir güvenlik görevlisinin istihdam olanağı çok geniştir. İzmir güvenlik görevlisi iş ilanları bay ve bayan adaylara çok geniş istihdam sağlar. Çünkü güvenlik görevliliği işi en çok istihdam edilen ve en çok aranan mesleklerden biridir. Güvenlik görevlisi olabilmek için bazı koşullar vardır.

  • Öncelikle güvenlik görevlisi olabilmek için güvenlik görevlisi belgesinin belirli bazı kurumlardan alınması gerekir. Güvenlik görevlisi sertifikası için bazı kurumlardan eğitim alınır. Bu eğitimi resmi kurumlardan onay almış özel eğitim kurumları verir.
  • Silahsız sertifikası almak için 120 saat, silahsız sertifika için 100 saat eğitim almış olmak gerekir.
  • Kanuna göre özel güvenlik görevlisi sertifikası almamış birinin bu mesleği yapabilmesi mümkün değildir. Bunun için aday 18 yaşından büyük olmalıdır. Güvenlik görevliliği belgesinde silahlı ibaresi istiyorsanız adayın yaşının 21 olması koşulu vardır. Silahlı güvenlik görevlisi belgesi almak isteyen adayların 21 yaşında olması ve 22 yaşından gün almış olması gerekir.
  • Ayrıca adayların adli sicilinin temiz olması önem taşır. Güvenlik görevliliği mesleğini icra edecek kişinin yaralama, gasp, saldırı, hırsızlık gibi kasıtlı bir şekilde suç işlememiş olması gereklidir.
  • Güvenlik görevlisi alımı yapacak bazı şirketler adaylar için deneyim şartı isteyebilir. Bu iş günümüzde en popüler meslekler arasında yer alır.

İzmir'de Güvenlik Görevlisi Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İzmir’de çok farklı sektörlerde şirketlerin olması nedeniyle güvenlik görevlileri farklı çalışma ortamlarında bu mesleği icra eder. Güvenlik görevlileri, güvenlik, savunma, hizmet, sağlık, eğitim ve lojistik gibi sektörlerde kolaylıkla iş bulabilir. Firmalarda güvenlik görevlileri güvenlik, danışma, fabrika, antrepo ve idari işler bölümlerinde görev alır. Ayrıca okullar, hastaneler, üniversiteler, müdürlüklerde çok sayıda güvenlik görevlisi çalışır. Bankalar, alışveriş merkezleri, holdingler, özel firmalar, siteler, oteller, inşaat firmaları, özel okullar, spor salonları ve stadyumlarda güvenlik görevlisi ihtiyacı vardır.

İzmir Güvenlik Görevlisi İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Son yıllarda çok farklı alanlarda ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde güvenliğin sağlanması için güvenlik elemanına ihtiyaç vardır. Güvenlikten sorumlu olan güvenlik görevlisi iş ilanlarına Eleman.net’ten başvuru yapabilirsiniz. Eleman.net’te pozisyonun sayfasın tarih, çalışma şekli ve sektör kriterlerini filtreleyerek kolaylıkla kendiniz için en uygun iş ilanlarını bulabilirsiniz. Adaylar tarafından tarih kriteri filtrelenerek kolaylıkla en güncel İzmir güvenlik görevlisi iş ilanları görüntülenebilir. Alanında öncü insan kaynakları sitesi Eleman.net ile kolaylıkla güvenlik görevlisi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Portal üzerinden belirli kriterleri filtreleyerek en ideal işleri bulabilmeniz mümkündür. Siz de güvenlik görevlisi işi arıyorsanız Eleman.net üzerinde iş ilanlarını inceleyerek bu iş ilanlarına başvuru yapabilir ve yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İzmir Güvenlik Görevlisi Sık Sorulan Sorular

Güvenlik Görevlisi Sertifikası İçin Şartlar Nelerdir?

Bu sertifika, resmi kurumlardan onay almış olan özel eğitim kurumları tarafından verilebilir. Silahsız personel için 100 saat, silahlı personel için 120 saat eğitim almış olmak gerekir. Bu eğitimler ardından adaylar Emniyet Genel Müdürlüğünün yaptığı sınava girmelidir. Bu sınavda adaylar 60 puan almalıdır. Siz de bu meslekte yeterli donanıma sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Eleman.net ile İzmir güvenlik görevlisi iş ilanlarına başvurarak yeni bir işe yerleşebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi İlanlarını Hangi Firmalar Yayınlar?

Ulusal veya uluslararası firmalar güvenlik görevlisi iş ilanları yayınlar. Öte yandan çok sayıda banka, konsolosluk, alışveriş merkezi, firma, toplu konut, sosyal tesis, spor salonu, holding, inşaat firması güvenlik görevlisine ihtiyaç duyar. Hemen hemen her sektörde faaliyet yürüten firma ve kurumda güvenlik görevlileri çalışabilir.

Güvenlik Görevlisi Olabilmek İçin Gerekenler Nedir?

Siz de güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız her şeyden önce gerekli belge ve eğitime sahip olmalısınız. Meslek için aranılan kriterleri sağlıyorsanız ancak bir yıldan daha uzun süreli olarak hapis cezası almışsanız veya kamusal haklardan yararlanmayı kısıtlayan cezalar almışsanız güvenlik görevliliği mesleğini yapamazsınız. Ayrıca mesleği yapabilmek için adayların fiziki engeli bulunmamalı ve vücut sağlığı yerinde olmalıdır.

Gizle
Devamını Göster

İzmir İş İlanları

İzmir'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İzmir'de İş mi Arıyorsunuz?

İzmir'de İş Mi Lazım?

İzmir iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İzmir'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İzmir'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İzmir Güvenlik Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İzmir Güvenlik Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur