facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Şoför
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İzmir Şoför iş ilanları

İzmir'de Şoför Arayanlar

İzmir Şoför iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. İzmir Şoför iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları İzmir Şoför iş fırsatları burada!

İzmir Şoför İş İlanları

Araç kullanarak belirli bir mesafeyi ya da rotayı takip eden şoförlerin, bu işi yapabilmesi için sürücü ehliyetine sahip olması gerekir. Aracı güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanılabilen bir kişi sürücü olarak adlandırılır. Şoförler, pek çok farklı araç türü için işe alınırlar. Otomobil, kamyon, otobüs, taksi ve motosiklet şoförlerin kullandığı araçlardan sadece birkaçıdır. Şoförler hangi aracı kullanırsa kullansın bütün trafik kurallarına uymalıdır. Aracın, yolcuların veya taşıdığı yükün güvenliğinden sorumlu olan şoförler, bir işletme ya da şirket için çalışabilirken kendi işlerini de yapmak için direksiyonda olabilir. İzmir’de bulunan iş yerleri, devlet kurumları ve daha fazlasında şoför ihtiyacı vardır. Araç kullanmak konusunda kendinize güveniyor ve bunu iş olarak yapmak istiyorsanız Eleman.net’teki İzmir şoför iş ilanları ile aradığınızı bulabilirsiniz.

İzmir'de Şoför İş İmkânları Nelerdir?

Sürücü ehliyetine sahip olanlar için oldukça geniş bir yelpazede iş imkânı vardır. Lojistik firmalarından kuryelere kadar birçok sektörde iş bulabilen şoförler, şirketlere veya şahıslara özel şoförlük de yapabilir. Taksi, minibüs, otobüs vb. toplu taşıma araçları için de şoförlere ihtiyaç duyulur. Yolcu veya işçi taşımanın yanı sıra iş yerlerine şoförlük yapmak da sunulan fırsatlar arasındadır. Bir mağazanın ya da marketin şoförü olarak ürünleri müşterilere teslim edebilirsiniz. Turizm ise şoförlere iş olanağı sunan bir başka sektördür. Seyahat acentelerinde çalışarak müşterilerin havaalanından transferini gerçekleştirebilir ya da operasyonlarda ekipman taşınması ile görevlendirilebilirsiniz. Eğer daha önce belirli bir sektörde çalıştıysanız ve yine aynı sektörde var olmak istiyorsanız İzmir şoför ilanları içerisinden aradığınızı bulabilirsiniz. Bu işe yeni başlayacaksanız da size uygun olan diğer ilanları inceleyebilirsiniz.

İzmir Şoför İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İzmir şoför yeni iş ilanları içeriklerinde temel olarak istenilen ilk özellik adayların ehliyet sahibi olmasıdır. Kullanacakları araca göre ehliyet türleri değişebilir. Ehliyetin yanı sıra iş ilanlarında aranan diğer nitelikler şöyle sıralanabilir:

  • Güvenli bir şekilde araç kullanması ve trafik kurallarına uyması
  • Birçok kişi ile etkileşimde oldukları için etkili iletişim becerisine sahip olması
  • Özellikle özel veya makam şoförlüğü yapanların esnek çalışma saatlerine uyum sağlaması
  • Taşıdıkları kişi veya eşyaların güvenliği için sorumluluk sahibi olması, işi ciddiye alması
  • Araç arızası, lastik patlaması ve trafik kazası gibi beklenmedik olaylar karşısında problem ve arıza çözme yeteneğine sahip olması
  • Zaman yönetimi becerisinin yüksek olması
  • Psikoteknik belgesine sahip olması
  • Ekip çalışmasına yatkın olması
  • Dış görünüşüne özen göstermesi
  • Askerlik ile ilişkisi olmaması

İzmir'de Şoför Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Şoförlük mesleğinin kendi içerisinde birçok dalı olması ilanlarda çeşitlilik oluşturur. Güncel İzmir şoför iş ilanları arasında farklı sektörlerden iş bulmak mümkündür. Yurt içi ve yurt dışı ürün taşıyan kamyon/tır şoförleri, lojistik firmalarında iş bulabilir. Yolcu veya işçi taşıyan otobüs şoförleri şirketlere bağlı olarak çalışabilir veya belediyelere bağlı halk otobüslerinde çalışabilir. Özel taksisi olanlar serbest olarak bu işi yapabileceği gibi duraklarda veya taksi işletmelerinde şoförlük yapabilir. Şirket şoförlüğü ise bu meslekte yapılacak bir diğer iş fırsatıdır. Şirket sahiplerini veya görevlileri özel araçlar ile taşıyan, toplantılara veya iş gezilerine ulaştıran şoförlere de İzmir’de ihtiyaç vardır. Kurye şirketleri ise şoförlerin iş bulabileceği bir başka sektördür. Bunların yanı sıra özel şoförlük, ambulans şoförlüğü de yapılabilecek diğer işler arasındadır.

İzmir Şoför İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Verilen ilanlar arasından aradığınız işi/işleri bulduysanız Eleman.net’e üye olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Deneyimleriniz, sahip olduğunuz ehliyet türü ve diğer detaylardan bahsedeceğiniz CV ile yapacağınız başvuru, ilan sahipleri tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru yapmadan önce ilanları incelemek, iş tanımını değerlendirmek ve aranılan özellikleri karşıladığınızdan emin olmak doğru bir süreç yönetmenize yardımcı olacaktır.

Gizle Devamını Göster

İzmir Şoför Sık Sorulan Sorular

İzmir’de şoförlerin çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Şoförlerin çalıştıkları ortam, koşulları belirleyen bir faktördür. Kamyon, tır veya otobüs şoförleri genellikle uzun mesafelerde seyahat eder ve şehirler arası hatta ülkeler arası çalışır. Bu da esnek çalışma saatlerini getirir. Uzun saatler boyunca araç kullanmak için şoförlerin bu alanda fiziksel dayanıklılığı olması gerekir. Taksi şoförleri ise daha çok şehir içinde çalışır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu zamanlarda iş temposunun artması ile stresli bir ortam olabilir. VIP araç hizmeti veren şirketlerde çalışan veya özel şoförlük yapan kişilerin ise çalışma ortamları biraz daha rahat olabilir. Gün içerisinde sürekli trafikte olmama şansları olduğu gibi konfor seviyeleri yukarıda olabilir.

İzmir’de şoför olmak için gerekenler nelerdir?

Öncelikle bir ehliyet sahibi olmanız gerekir. Binek araç kullanacaklar için B sınıfı ehliyet aranırken otobüs, traktör ve diğer araçların ehliyet türlerine ait bir belgeniz olmalıdır. Ehliyetin dışında her firmanın isteyeceği özellikler farklıdır. İzmir şoför iş ilanları bay olarak ilan veren bazı kurumlar başvuracak erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmasını isteyebilir. Bu uzun süreli çalışacak bir şoför aradıklarına işaret edebilir.

İzmir şoför iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Eleman.net’in arama butonu ile istediğiniz ilana saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Bunun için iş bölümüne “şoför”, şehre ise “İzmir” yazmanız yeterlidir. Ambulans şoförü, ağır vasıta şoförü, özel şoför, dağıtım şoförü ve traktör şoförü gibi gruplandırılmış ilanları da yine arama bölümünde seçebilirsiniz. Bu sayede uzman olduğunuz alandaki ilanlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster
Şoför

Şoför Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Profesyonel şoför ya da sürücü geniş bir meslek grubunu ifade eder. Şoför ne iş yapar sorusuna özetle, bir aracı kullanarak mal veya yolcu taşımacılığı hizmeti sunan kişi olarak yanıtlayabiliriz. Şoförler çeşitli sektörlerde istihdam edilir. Ürünlerin taşınmasından sorumlu nakliye firmaları, yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunan turizm firmaları, kamu ulaştırma sektörü, hızlı ürün dağıtımı sağlayan kurye firmaları taşımacılık işi için şoförleri istihdam ederler. Şoförlük mesleğini icra edecek ... Devamını Göster

Şoför Nedir, Nasıl Olunur?
Şoför Maaşları
Şoför Hakkında Sorular

İzmir İş İlanları

İzmir'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İzmir'de İş mi Arıyorsunuz?

İzmir'de İş Mi Lazım?

İzmir iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İzmir'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İzmir'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İzmir Şoför iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Ekim 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "İzmir Şoför" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur